• Oprogramowanie dyspozytorskie

    Konsola dyspozytorska umożliwiająca komunikację głosową, przesyłanie wiadomości tekstowych, rozpoznawania alarmów, pozycjonowanie użytkowników na mapie. Współpraca z urządzeniami Mototrbo™. Skalowalna od niewielkich systemów do rozwiązań wielkoobszarowych.

  • Jakość i wieloletnie doświadczenie

    Aplikacja ConSEL jest wdrażana w sektorach publicznych oraz przemysłowych od wielu lat. Szereg referencji potwierdza wysoką jakość i konkurencyjność produktu. ConSEL jest systemem dyspozytorskim wykorzystującym zaawansowane funkcje Mototrbo™.

  • Zaawansowane technologie

    Aplikacja ConSEL wykorzystuje duże możliwości systemu Mototrbo™ firmy Motorola Solutions. Jako producent jesteśmy Partnerem Aplikacyjnym firmy Motorola Solutions. W wielu projektach uwzględniliśmy specyficzne wymagania klienta wynikające z charakteru pracy organizacji.

Strona głównaFAQ - Pomoc techniczna

Pomoc Techniczna

1. Jakie radiotelefony mogą być zdalnie sterowane przez aplikację ConSEL?

Najwyższa funkcjonalność zostanie uzyskana przy współpracy z radiotelefonami DM3600,DM3601,DM4600,DM4601 – możliwa będzie praca cyfrowa lub analogowa. Aplikacja ConSEL może współpracować również z radiotelefonami GM360 , jednak w ograniczonej funkcjonalności.  ConSEL umożliwia bezpośrednie sterowanie przemiennikami DR3000 i MTR3000 w trybie IP Site Connect.

2. Czy w przypadku zakupu rozwiązania podstawowego (np.sterowania jednym radiotelefonem) aplikacja może być rozbudowana w przyszłości?

Rozwiązanie ConSEL może być rozbudowywane o kolejne moduły, sterowniki,konsole oraz opcje. Jest to aplikacja skalowalna na miarę organizacji klienta i jej rozwoju.

3. Obecnie posiadamy radiotelefony analogowe, cyfrowe zamierzamy zakupić za rok lub dwa, czy ConSEL umożliwia pracę wyłącznie w trybie analogowym.

ConSEL umożliwia pracę w trybie analogowym , także z sygnalizacją selekt 5.W przyszłości wystarczy przeprogramować radiotelefon (DM3600,3601 lub DM4600,DM4601) na tryb cyfrowy. Praca w trybie analogowy nie jest możliwa wyłącznie przy bezpośrednim połączeniu do przemiennika przez aplikację.Do czasu uruchomienia trybu cyfrowego w posiadanych przemiennikach DR3000,MTR3000 można używać zdalnie sterowanego radiotelefonu do komunikacji z przemiennikiem w trybie analogowym.

4. Czy w ConSEL można pozycjonować użytkowników pieszych (APL) i użytkowników w pojazdach (AVL) ?

Tak, ConSEL umożliwia pozycjonowanie dla następujących urządzeń: Radiotelefony cyfrowe Motorola (przesyłanie danych o pozycji przez infrastrukturę radiową DMR), radiotelefony Tetra (przesyłanie danych o pozycji za pomocą radiotelefonów Tetra), sterowniki pojazdowe (wykorzystanie infrastruktury GSM operatorów), lokalizatory osobiste pojazdowe (wykorzystanie infrastruktury GSM operatorów).

5. Czy można zbudować sieć łączności w której głos będzie przesyłany przez radiotelefony a pozycja przez GSM?

Tak,w jednym systemie komunikacja głosowa może być realizowana za pomocą radiotelefonów a pozycjonowanie i np.monitoring stanów/telemetria  za pomocą sterowników pojazdowych.

do góry